makros, s.r.o.

Spoločnosť makros s.r.o. je zameraná na poskytovanie širokej škály produktov, materiálov, tovarov a služieb v segmente nekovových technických materiálov, hadíc, tesniacich materiálov, tesniacich profilov, príslušenstva z technickej gumy a technických plastov.


Odbory firmy

Zaujímavé produkty iných firiem

Výroba vytlačovaných gumových a plastových tesnení

Výroba vytlačovaných gumových a plastových tesnení

Sme výrobná spoločnosť ponúkajúca vytlačované tesnenia z GUMY, PVC a TPE. V našom sortimente nájdete rôzne rozmerové a veľkostné variácie profilov - ako základných geometrických tvarov, tak špeciálnych tvarových tesnení. Tesnenia, ktoré Vám nevieme ponúknuť prostredníctvom vlastnej výroby, sa pokúsi...

Merače tepla a chladu

Merač tepla a chladu

Kompaktný bytový merač tepla mechanický.Rozsah 5°C-150°C.Možnosť diaľkového prenosu.

  • Cena: Od 77,50 €/ks bez DPH
  • Lokalita: Stará Turá
  • Telefón: +421327760029
  • Web: http://www.idamer.sk
Bytové vodomery

Bytové vodomery

Ponúkame rôzne typy antimagnetických bytových vodomerov spĺňajúcich normu MID so zárukou počas celej doby overenia. Cena od 11,95 €/ks s DPH. Všetky vodomery majú prípravu na rádiové odčítanie údajov.

Epdm - mikroporézne dosky - tlmiace

Epdm - mikroporézne dosky - tlmiace

Sú vyrábané z granúl o veľkosti zrna 2 - 8 mm, spojených polyuretánom na báze polybutadienu. Tento výrobok je vlastne produktom odpadu, ktorý vzniká pri výrobe tesnení z Epdm - mikroporéznej gumy.

Horizontálne stroje

Horizontálne stroje

Baliace stroje všestranne použiteľné a spoľahlivé s jednoduchým ovládaním pre balenie rozmanitého sortimentu potravinárskeho i nepotravinárskeho tovaru systémom flow-pack.

Domové vodomery

Domové vodomery

Ponúkame domové vodomery.Vhodné pre zapojenie do systémov diaľkového odčítania.Vhodné pre zatopenie. Pre obce a rodinné domy. Od 28,72 € s DPH.

Baliace stroje a materiály

Baliace stroje a materiály

Naša spoločnosť Vám ponúka baliace stroje od jednoduchých typov až po automatické baliace linky širokého sortimentu a obalové materiály rôznych druhov ako fólie, misky, pásky, sáčky a pod. Samozrejmosťou sú kompletné servisné služby a dodávky náhradných dielov. Inštalujeme a uvedieme baliaci stroj d...

Pomerové merače na radiátory (PRVN)

Pomerové merače na radiátory (PRVN)

Digitálne pomerové merače na radiátory (PRVN) METRA Šumperk.Odčítanie rádiom (bez nutnosti vstupu do bytu), alebo infra odčítačkou. Presné, spoľahlivé so zárukou 5 rokov. Ceny od 18,49 € s DPH (rádio), alebo 15,49 € s DPH (infra).

Priemyselné vodomery

Priemyselné vodomery

Ponúkame priemyselné vodomery od DN 50 po DN 400 na teplú aj studenú vodu, metrologicky overené.

Rohož

Rohože z mäkčeného Pvc

Možnosť použitia týchto výrobkov je pomerne široká ako v interiéri tak v exteriéri. Napr. ako rohože do spŕch, rohože na očistenie obuvi vo vstupných priestoroch budov a pod. Ich variabilita sa zvyšuje možnosťou ich rôznej farebnej kombinácie a veľkosti.

Kontakt

Adresa
Zvolenská 63 / A, 974 05 Banská Bystrica
E-mail
email
Web
http://www.makrosbb.sk
Telefón
+421484151179

Kontaktný formulár