TECHNOLOGY SLOVAKIA, s.r.o.

odporúčaný záznam

Naša spoločnosť sa nezaoberá balením – ponúkame predaj baliacich strojov a technológií, zároveň ponúkame predaj obalového materiálu, pre balenie rôznych výrobkov (potraviny, jedlá, priemyselné produkty a pod.) - Neponúkame papier a pod. výrobky Obory zasielania - Balenie - baliace a expedičné služby - Balenie - obaly, výroba baliacich materiálov - Balenie, etiketovanie, ukladanie tovaru - Papier > obaly, výroba baliacich materiálov - Služby > balenie a expedícia - Služby > balenie, etiketovanie Zasielanie podľa krajov Banskobystrický, Bratislavský, Košický, Nitriansky, Prešovský, Trenčiansky, Trnavský, Žilinský S pozdravom Best regards Milan Taraba – vedúci servisného oddelenia

Prejsť na web dodávateľa

Odbory firmy


Produkty firmy

Lepiace stroje - Gem 360

Lepiace stroje

Lepiaci stroj so spodným a vrchným vedením určený pre menšiu a strednú produkciu prelepovania vysokých a úzkych alebo nepravidelných kartónov. Dva spodné a dva horné unášacie pásy. Mechanické uzatváranie vrchných chlopní kartóna.

Etiketovacie dispenzery a prevíjače - Etiketovacia hlava Labelx JR

Etiketovacie dispenzery a prevíjače

Aplikácia etikiet zhora alebo zboku na výrobok.

Lepiace stroje - DAC 50

  • Lokalita : Martin
Horizontálne ovinovacie stroje - AT 1200 A

Horizontálne ovinovacie stroje

Vysoká produktivita balenia. Ovládanie stroja pomocou panela Plc Omron. Výber z 8 ovinovacích programov. Rotujúca hlava z pevnostnej ocele na ložiskách. Automatické uchytenie a odrezanie fólie je sfázované so základnou pozíciou fólie. Mechanická regulácia predpätia fólie trecou spojkou.

Stroje baliace do teplom zmrštiteľnej fólie - FC 76 C

Stroje baliace do teplom zmrštiteľnej fólie

Poloautomatický baliaci stroj určený pre ručnú obsluhu. Optimálna kvalita zvaru je zaistená automatickým uzatváraním veka pomocou tlačítka s patentovaným systémom bezpečnosti. Nový elektronický systém, ktorý automaticky kontroluje čas zvárania a teplotu zmršťovania.

Lepiace stroje - F 2000

  • Lokalita : Martin

Lepiace stroje - Gem 500

  • Lokalita : Martin

Kontakt

Adresa
Záturčianska 10, 036 01 Martin
E-mail
email
Web
http://www.technologyslovakia.sk
Telefón
+421911626267

Tato firma je ověřena systémem ReferenceHodnocení.cz.


Kontaktný formulár