Pohonová a ventilová technológia

Odporúčame

Belimo predstavuje vo svete globálneho vodcu v pohonovej a ventilovej technológii pre kúrenie, vetranie a klimatizáciu. Ponúkame kompletný sortiment z prvej ruky- v prvotriednej kvalite ,kde cena a výkon sú v optimálnom pomere pre Vašu spokojnosť. Pohony BELIMO sú riadené : Otvor-Zatvor, spojité 0-10 V a 3-bodové. Napájacie napätie pre aplikácie v celom svete: AC/DC 24 V a AC 110 V/230 V. Flexibilné ,Multifunkčné pohony-MF a priamo napojiteľné na bus-zbernice : MP-Bus, LON, MODBUS, BACnet, KNX. Zo zbernice MP-BUS,cez rozhranie UK24xx s komunikáciou do : EIB/KNX,PROFIBUS, BAC-Net,LON, MODBUS. Špeciálne pohony pre požiarnu ochranu budov: Požiarne klapky/STN EN 1366-2/ A Dymové klapky-Klapky pre odvod splodín horenia / STN EN 13 501-4, EN 1366-10. Kompaktné a Variabilné systémy riadenia množstva prietoku vzduchu /VAV,CAV/,pre aplikácie klimatizácie a čistoty vzduchu, prispievajú k znižovaniu nákladov na prevádzkovanie budov.BELIMO rozšírilo svoje portfólio o Snímače teploty,tlaku,vlhkosti, CO2, VOC a ovládacie panely a regulátory teploty pre miestnosti. Tlakovo nezávislé ventily s elektronickým meraním preitoku EPIV v rozsahu DN 15..150. Energy Valve s elektronickým meraním prietoku, teploty a monitoringom spotreby energie, kontrola obsahu Glykolu s možnosťou voľby Cloud služby. Zónové ventily a 6-cestný Zónový ventl EPIV pre Chlad. stropy a FanCoilery. Tlakovo nezávislý obmedzovač prietoku pre chladiace obvoy/ PIFLV/ DN 15..25 Medziprírubové klapky DN 25...700 s rozsiahlou škálou pohonov. Medziprírubové klapky DN150...300 s Pohonom PRKCA-BAC-S2-T pre aplikácie 3-cestného ventilu s variabilnými funkciami a smermy toku vody.

Prejsť na web dodávateľa
  • Cena: podľa aktuálneho cenníka
  • Lokalita : Malacky

Fotogaléria


Prílohy

Dalšie produkty dodávateľa

Belimo od roku 2017, rozšírilo svoje portfólio o snímače : Tlak,Teplota, Kvalita vzduch : CO2, VOC.Snímače vlhkosti. Taktiež dodávame kompletný rozsah produktov firmy THARMOKON.

BELIMO & THERMOKON

Snímače teploty, tlaku, vlhkosti, CO2, VOC a inteligentné interiérové ovládacie panely.

Pohony pre VZT klapky , ventily a Snímače  s priamym zapojení do zbernice s protokolmi

Bus komunikácia

Pohony pre Vzduchotechnické klapky a ventily s Bus komunikáciou : MP BUS, LON, EIB/KNX, MODBUS, PROFIBUS, BACnet.

Rotork-SCHISCHEK-  Výrobca Pohonov pre VZT Klapky a ventily, Snímače  s Digitálnym a spojitým signálom pre Prostredie s nebezpečím výbuchu. Z=ona 1,2,21,22.

Rotork-SCHISCHEK

Pohony pre VZT klapky, ventily a snímače teploty, tlaku, vlhkosti pre Zona 1,2,21,22.

Belimo - svetový leader v oblasti pohonov.Pre Uzatváracie klapky špecialný pohon aj  havárijnou funkciou , Krútiaci moment 160Nm, Multinapäťový, Multikomunikačný a Multi riadenie.

Belimo

Regulačné a uzatváracie guľové ventily, Uzatváracie klapky DN25..700. Pohony pre VZT Klapky.

Kontakt

Ing. Vladimír Janotka

Adresa
Záhorácka 1936/69, 901 01 Malacky
E-mail
email
Web
http://www.janotka.ozm.sk
Telefón
+421905506178


Kontaktný formulár