Rezné kotúče

Rezné kotúče sa vyznačujú veľkým spektrom použitia. V našej palete výrobkov sú kotúče pre obrábanie ocele, nerezu, pre všetky dôležité neželezné kovy, rôzne druhy liatiny, prírodné a umelé kamene, ako aj asfalt. Typy kotúčov sú precízne zladené pre jednotlivé použitia a zaručujú vysoký rezný výkon. Pre ručne vedené motorové brúsky vyvinula firma KLINGSPOR v triedach kvality Supra a Špeciál rezné kotúče o priemere 300, 350 a 400 mm. Okrem štandartných kotúčov pre oceľ a liatinu sa používajú aj špeciálne typy pre rezanie železničných koľajníc, asfaltových povrchov, prírodného a umelého kameňa a duktilných rúrok. Veľké prierezy a ťažké obrobky sa dajú ekonomicky rezať pomocou stacionárnych brúsok.

Prejsť na web dodávateľa
  • Cena: podľa objednávky
  • Lokalita : Bratislava

Dalšie produkty dodávateľa

Nabíjačky

Nabíjačky

Ponúkame: Invertorové nabíjačky - ľahké, malé a výkonné; Klasické nabíjačky - robustné a spoľahlivé.

Elektrocentrály

Elektrocentrály

Elektrocentrály MEDVEĎ skladom alebo na objednávku. Príďte si vybrať, prípadne vyskúšať, ktorá elektrocentrála je práve pre Vás. Ponúkame Vám na výber elektrocentrály značiek MEDVEĎ a ALFA IN.

Invertorové nabíjačky

  • Lokalita : Bratislava
Zváracie a iné príslušenstvo

Zváracie a iné príslušenstvo

Ponúkame široký sortiment príslušenstva: zváracie horáky, plazmové rezacie horáky + náhradné diely, zváracie káble, redukčné ventily, zváračská chémia, zváranie plameňom - autogén, drážkovanie - príslušenstvo, spájkovanie - príslušenstvo, sušiace piecky a prenosné zásobníky, príslušenstvo pre zváran...

Kontakt

WELD - EXPERT s. r. o.

Adresa
Vlčie hrdlo 50, 821 07 Bratislava
Web
http://www.weldexpert.sk