Výroba vytlačovaných gumových a plastových tesnení

Odporúčame

Sme výrobná spoločnosť ponúkajúca vytlačované tesnenia z GUMY, PVC a TPE. V našom sortimente nájdete rôzne rozmerové a veľkostné variácie profilov - ako základných geometrických tvarov, tak špeciálnych tvarových tesnení. Tesnenia, ktoré Vám nevieme ponúknuť prostredníctvom vlastnej výroby, sa pokúsime uspokojiť obchodným sprostredkovaním. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte, prípadne navštívte naše internetové stránky.

Prejsť na web dodávateľa
  • Cena: podľa zákazky
  • Lokalita: Heľpa

Fotogaléria


Prílohy

Dalšie produkty dodávateľa

Rohož

Rohože z mäkčeného Pvc

Možnosť použitia týchto výrobkov je pomerne široká ako v interiéri tak v exteriéri. Napr. ako rohože do spŕch, rohože na očistenie obuvi vo vstupných priestoroch budov a pod. Ich variabilita sa zvyšuje možnosťou ich rôznej farebnej kombinácie a veľkosti.

TPE tesniace profily

Tesnenia z termoplastov

Sú špeciálnym druhom tesnení, ktoré zaraďujeme do tejto skupiny, ako napr. tesnenia plastových a drevených okien rôznych výrobcov (Euro a pod.), ktoré v dostatočnej miere nahrádzajú drahšie silikónové tesnenia.

Obchodná činnosť v oblasti tesnenia s kovovou výstužou

Obchodná činnosť v oblasti tesnenia s kovovou výstužou

Ďalej ponúkame činnosť v oblastiach: mikroporéznych expandovaných dosiek, dosiek z kompaktných gúm a silikónových tesnení.

  • Lokalita: Heľpa
EPDM gumové tesnenia

Tesnenia z kompaktných gúm

Vo všeobecnosti môžeme povedať, že ich najčastejšie použitie je tesneniace, resp. tlmiace. Táto skupina výrobkov, v závislosti od použitého materiálu, je využívaná pre svoje mechanické a fyzikálne vlastnosti ako tesnenia do svietidiel, dilatačných škár, pri pokrývaní pomocou polykarbonátu.

  • Lokalita: Heľpa
Epdm - mikroporézne dosky - tlmiace

Epdm - mikroporézne dosky - tlmiace

Sú vyrábané z granúl o veľkosti zrna 2 - 8 mm, spojených polyuretánom na báze polybutadienu. Tento výrobok je vlastne produktom odpadu, ktorý vzniká pri výrobe tesnení z Epdm - mikroporéznej gumy.

Mikroporézne tesnenia

Mikroporézne tesnenia

Používajú sa najmä ako tesnenie elektrorozvádzačov, svietidiel, okien, vzduchotechniky, káblových dilatačných vložiek, ďalej do konštrukčných stavieb (proti rezonancii, vibráciám), dilatácii podláh, v automobilovom priemysle, ale aj v iných oblastiach priemyslu.

PVC tesniace profily

Tesnenia z mäkčeného Pvc

Vyrábajú sa v rôznych tvaroch a podľa tohto prevedenia ich je možné použiť ako napr. tesnenia za pracovné dosky, na kuchynské linky, podlahové lišty (sokle), hrany na schody, bužírky rôznych rozmerov, hadice a iné špeciálne tesnenia, ktoré sa používajú do rôznych konštrukčných (stavebných) častí.

  • Lokalita: Heľpa

Kontakt

MAJK s.r.o.

Adresa
Heľpa 1108, 976 68 Heľpa
E-mail
email
Web
http://www.majk.sk
Telefón
+421908735526

veľká mapa

Kontaktný formulár