SLOVAK TECHNO EXPORT - PLASTYMAT s.r.o.

Spoločnosť sa zaoberá predajom plastových polotovarov, výrobou z plastov a kovov podľa výkresovej dokumentácie - kusová aj sériová výroba, bezplatné poradenstvo na použitie plastov.


Odbory firmy

Zaujímavé produkty iných firiem

Zámočnícke práce

Zámočnícke práce

Ponuka služieb v oblasti strojárstva a zámočníctva ako sústruženie, frézovanie, zváranie TIG, brúsenie, povrchová úprava a zváranie.

Rolety

Rolety

Rolety sú známym tieniacim prvkom. V exteriéri sa používajú rolety vyrobené z plastu, hliníka alebo dreva. V interiéri sa používajú rolety textilné alebo drevené, rozšíreným spôsobom pre vysokú účinnosť je práve tienenie strešných okien textilnou roletou. Na rozdiel od žalúzií neumožňujú plynulú reg...

CNC ohýbanie-ohraňovanie Trubend 5170

CNC ohýbanie-ohraňovanie Trubend 5170

Dĺžka ohranenia 3200 mm, sila 170 ton.

Povrchové opieskovanie hutného materiálu

Nákladná doprava, práce so žeriavom, povrchové opieskovanie, zinkovanie za studena ( tzv. šopovaním )

Potrebujete prepraviť tovar v rámci Slovenskej republiky? Stačí náš kontaktovať a radi Vám pomôžeme.Medzi naše ďalšie služby patria povrchová úprava hutného mat. opieskovaním a zinkovaním za studena, čím sa podstatne predĺži ich životnosť.

Strojárska činnosť

Strojárska činnosť

Ponuka služieb v oblasti strojárstva a zámočníctva ako frézovanie, zváranie TIG, brúsenie, povrchová úprava a rezanie.

Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu

Bodnutia hmyzom môžu byť pre niektorých nebezpečné, pre iných však môžu mať tragické následky. Preto moderná domácnosť nezabúda na ochranu pred dotieravým hmyzom.. Siete proti hmyzu chránia aj vybavenie interiéru a potraviny pred výlučkami hmyzu, ktorý je súčasne vysoko potencionálnym nosičom rôznyc...

CNC rezanie laserom Trulaser L3030

CNC rezanie laserom Trulaser L3030

Rezanie ocele do 20 mm, rezanie nereze do 12 mm, rezanie hliníku do 8 mm, max formát 1500 X 3000 m, presnosť 0,05 mm (údaje sú z tabuľky od technológie).

Konštrukcie

Konštrukcie

Zameranie, návrh, výroba a montáž antikorových a oceľových konštrukcií. Pre ponuku a viac informácií nás neváhajte osloviť.

Salamander Streamline 76

Salamander Streamline 76

Už na prvý pohľad Vás nový profilový systém spoločnosti Salamander osloví tradične ultra bielou farbou a hladkým povrchom, ako aj estetickým designom a technicky prepracovaným usporiadaním 5 komôr. Nadštandardné stavebné osadenie 76 mm zabezpečuje optimálne tepelno-izolačné vlastnosti. Systém Stre...

CNC Frézovanie Haas VF3SS

CNC Frézovanie Haas VF3SS

5 osí stroj, (momentálne pracujeme v troch osiach), programovanie Edgecam, riadiaci systém Haas, rok výroby 2015, Haas VF3SS, rozmer stola 1016 x 508 x 635 (XYZ), otáčky 12000.

Kontakt

Adresa
Fatranská 691, 013 03 Varín
E-mail
email
Telefón
+421417246628

Kontaktný formulár