Felkon, s.r.o.

maloobchod a veľkoobchod plasty,tesniace materiály ,textílie a výrobky z nich vhodné na priemyselné použitie,laky,tmely,nerastné palivá,minerálne oleje,živicové látky,vosky,čistiace,mazacie a leštiace prípravky pre údržbu a priemysel,mechanické stroje a prístroje ich časti a súčasti,


Odbory firmy

Zaujímavé produkty iných firiem

Liehomery s teplomerom / bez teplomera

Príslušenstvo pre destilačné prístroje - Liehomery s teplomerom / bez teplomera

Ponúkame liehomery s teplomerom / bez teplomera.

Predaj granulátu

Predaj granulátu

Predaj granulátu LDPE, HDPE, PP, PET na ďalšie spracovanie.

Plastové granuláty - surovina

Plastové granuláty - surovina

Predaj plastových surovín: : Polypropylén - PP homo,copo, random, PPH, Polyetylén - PE, LDPE, HDPE,Polyamid - PA 6, 66 bez skla a so sklom, POM ,PMMA, ABS, TPE, PC, ABS, PS, HIPS, SAN, MBS, MABS, PC/ABS, PA/ABS, PA/ASA, pet, Expandovaný PS, BR,SBR, IIR,BIR

  • Lokalita: Piešťany
Pohodlné prepravky

Pohodlné prepravky

Poskytnite zákazníkom pohodlie pri manipulácii s prepravkou. Kvalitné prevedenie rukovätí s lamelami alebo soft-touch povrchom je výrazným prínosom pre komfort zákazníka. Tiež stredová luxusná rukoväť robí prepravu plnej prepravky oveľa príjemnejším.

  • Lokalita: 4 4 Bratislava
a

Klasický destilačný prístroj

Dvojplášťové výklopné stroje vyrobené z medeného a oceľového plechu. Pozostáva z prietokového chladiča a odkaľovača na metylalkohol. Zohrievanie na týchto strojoch môže byť na tuhé palivo alebo plynový horák. Výhodou týchto prístrojov je, že sa nemusí surovina miešať a tak nedôjde k jeho pripáleniu.

Bublinkové fólie

Bublinkové fólie

Používa sa na spoľahlivé zabezpečenie balenia a prepravy výrobkov ako napr. sklo, keramika, nábytok, časti strojov, elektrických výrobkov, hudobných nástrojov, časti áut, nerezových a lakovaných kovových výrobkov, obrazov, kníh a časopisov.

Dopravníky

Dopravníky

Pásové dopravníky, modulárne dopravníky, valčekové dopravníky, závesné dopravníky, reťazové dopravníky, remeňové dopravníky, pletivové dopravníky, šnekové dopravníky, žľabové dopravníky. Pre konkrétnu ponuku priamo pre Váš projekt nás kontaktujte, sme vám k dispozícii.

  • Cena: podľa objednávky
  • Lokalita: Trnava
a

Elektrický destilačný prístroj

Sú to dvojplášťové výklopné stroje vyrobené z medeného a oceľového plechu. Pozostáva z prietokového chladiča a odkaľovača na metylalkohol. Zohrievanie na týchto strojoch je elektrickým prúdom. Výhodou týchto prístrojov je, že sa nemusí surovina miešať a tak nedôjde k jeho pripáleniu.

Flaše

Flaše

Ponúkame zákazníkom komplexné služby od návrhu obalu cez výrobu vyfukovej formy fľaše až po dodanie vhodného uzáveru.

  • Lokalita: Radoľa
Bottle Carrier

Bottle Carrier

Tento typ multipacku úplne nahradzuje fóliové balenie jednorazových PET fliaš. Je určený pre plne automatizované balenie a umožňuje jednoduché vyberanie jednotlivých fliaš. Navyše vytvára efektívny displej a uľahčuje prepravu multipacku domov.

  • Lokalita: 4 4 Bratislava

Kontakt

Adresa
Braneckého 21, 949 01 Nitra
E-mail
email
Web
www.felkon.sk
Telefón
+421377412064

Kontaktný formulár