Peter Osuský TESNENIA

Ponúkame guferá, manžety, tesniace sady, vodiace stieracie krúžky, štandardné aj atypické rozmery a tvary. Výroba a predaj tesnení do hydraulických a pneumatických systémou.


Odbory firmy

Zaujímavé produkty iných firiem

Predaj granulátu

Predaj granulátu

Predaj granulátu LDPE, HDPE, PP, PET na ďalšie spracovanie.

Rašlové – sieťové vrecia

Predávame rašlové - sieťové vrecia, ich použitie: na balenie zemiakov, cibule, papriky, dreva a pod. Rozmery: na balenie 5 kg, 10 kg, 25 kg.

  • Lokalita: Holíč
Živicový set

Krištáľová živica- živicový set

Dvojzložková epoxidová sada na odlievanie (1,4 kg) – krištáľová živica a tvrdidlo. Transparentná a celistvá, dokonale imituje sklenenú pastu. Využitie: priehľadné dekoratívne predmety, šperky a bižutéria, dekorácie povrchov.

  • Cena: 60€/1 sada
  • Lokalita: Košice-Dargovských hrdinov
Plastové polotovary

Plastové polotovary

Naša firma je dodávateľom širokého sortimentu plastových polotovarov hlavne pre stavebníctvo, reklamu a priemysel. Naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na kvalitný sortiment z produkcie najvýznamnejších svetových výrobcov. Podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov zabezpečujeme presné formátovanie mat...

  • Lokalita: Bratislava
Bublinkové fólie

Bublinkové fólie

Používa sa na spoľahlivé zabezpečenie balenia a prepravy výrobkov ako napr. sklo, keramika, nábytok, časti strojov, elektrických výrobkov, hudobných nástrojov, časti áut, nerezových a lakovaných kovových výrobkov, obrazov, kníh a časopisov.

Polypropylénové tkané vrecia biele, obrúbené – PP vrecia, POP vrecia

Šitie a predaj polypropylénových vriec pre poľnohospodársku výrobu. Použitie: na balenie obilia, múky, krmných zmesí, peletky a pod., na piesok pre protipovodňové zábrany. Rozmery:na balenie 10 kg, 20 kg, 40 kg, 50 kg a viac - podľa požiadavky a potreby odberateľa.

  • Lokalita: Holíč
Predaj komponentov pre reklamu

Predaj komponentov pre reklamu

Zaoberáme sa predajom komponentov pre výrobu svetelnej a nesvetelnej reklamy.

  • Cena: podľa zákazky
  • Lokalita: Košice-Dargovských hrdinov

Veľkoobjemové vaky – BIG BAG vaky

ponúkame predaj vakov. Použitie: balenie osív, obilia, umelých hnojív a iných sypkých materiálov. Rozmery: na balenie od 500 kg do 1 500 kg a rôzne, podľa požiadavky a potreby odberateľa.

  • Lokalita: Holíč
Čistiarne odpadových vôd

Čistiarne odpadových vôd

Biologické čistiarne odpadových vôd pracujúce na základe bakteriálneho čistenia sú stabilná a overená technológia pre čistenie odpadových vôd. Tento spôsob čistenia odpadových vôd sa v súčastnosti využíva od domov a malých prevádzok, až po obce a mestá. Firma Eko-MV-plasty ponúka vo svojej produk...

  • Lokalita: Stropkov
U-Plast Trade, s.r.o.

Termoplastická výroba

Výroba plastových nádrží pre priemysel, skladovacích nádrží, galvanických vaní a liniek, lamelových separátorov, reaktorov, čistiarní odpadových vôd, vodomerných šachiet, lapačov tukov, odlučovačov ropných látok, plastového potrubia a vzduchotechniky, obrábanie 3-osými CNC routrami a rezanie pomocou...

  • Lokalita: Žilina

Kontakt

Adresa
Družstevná 719, 906 13 Brezová pod Bradlom
E-mail
email
Web
http://www.tesneniaosusky.sk
Telefón
034 / 621 32 87

Kontaktný formulár