AK PLAST Slovakia s.r.o.

Vyrábame a dodávame plastové dosky, tyče, profily, zváracie droty, obrábane dielce, dizajnové plasty z viac ako 40 typov plastov, kupr. PP, PE, PVC, PTFE, PA, POM, PMMA, PC, ABS, PET, HIPS a iné. Plasty sú vhodné pre priemysel, reklamu aj stavebníctvo. Spracovanie pri pomoci zvárania, obrábania, vákuového tvarovania. Dosky v rozličných farbách a rozmeroch, hrůbky 0,3-150 mm. Okrúhle tyče a gulatiny plné aj duté, priemery 3-700 mm. Rúry okrúhle, štvorcove, obdlžnikove. Profily U-H-L-I-T a iné. Zváracie droty. Tiež nárezy na mieru z dosiek, obrábané a zvarované dielce. Dodávame tiež široký sortiment kvalitnej a profesionálnej zváracej techniky na plasty - teplovzdušné zváračky, extrudéry, ohýbačky, zváracie automaty na tupo, zváračky na autoplachty a folie, zváračky na rúry a iné. Ponúkame odborné poradenstvo a servis. www.akplast.sk


Odbory firmy

Zaujímavé produkty iných firiem

Nabíjačky

Nabíjačky

Ponúkame: Invertorové nabíjačky - ľahké, malé a výkonné; Klasické nabíjačky - robustné a spoľahlivé.

Výroba sklolaminátov

Výroba sklolaminátov

Firma používa pri výrobe sklolaminátov tieto technologické postupy: ručné laminovanie, striekanie laminátu, ľahká injektáž a vákuová infúzia.

Automotive

Automotive

Firma robí kapotáže, strechy a interiérové diely pre autobusy, stavebné mechanizmy, traktory. Ďalej strechy a laminátové diely pre prívesné vozíky na prepravu koní, spojlery pre nákladné autá, interiérové diely športových áut a iné.

Horizontálne stroje

Horizontálne stroje

Baliace stroje všestranne použiteľné a spoľahlivé s jednoduchým ovládaním pre balenie rozmanitého sortimentu potravinárskeho i nepotravinárskeho tovaru systémom flow-pack.

Zváracie a iné príslušenstvo

Zváracie a iné príslušenstvo

Ponúkame široký sortiment príslušenstva: zváracie horáky, plazmové rezacie horáky + náhradné diely, zváracie káble, redukčné ventily, zváračská chémia, zváranie plameňom - autogén, drážkovanie - príslušenstvo, spájkovanie - príslušenstvo, sušiace piecky a prenosné zásobníky, príslušenstvo pre zváran...

Vozík

Formy a modely

Prípadová štúdia nami realizovaného projektu výroby modelov a foriem celolaminátového prívesného vozíka. Na základe Vami dodaných technických výkresov alebo 3D modelov v step alebo iges formáte vyrobíme modely, formy, prototypy a zabezpečíme následnú sériovú výrobu.

Logo firmy

Výroba a montáž tobogánov

Firma sa zaoberá kompletnou realizáciou tobogánov pre aquaparky. Činnosť pozostáva z projekčnej a inžinierskej činnosti, dodávok tobogánov na kľúč, renovácii náterov už na inštalovaných tobogánoch. Ďalej je to inštalácia svetelných efektov, výstavba bazénov na kľúč a ich renovácia.

Elektrocentrály

Elektrocentrály

Elektrocentrály MEDVEĎ skladom alebo na objednávku. Príďte si vybrať, prípadne vyskúšať, ktorá elektrocentrála je práve pre Vás. Ponúkame Vám na výber elektrocentrály značiek MEDVEĎ a ALFA IN.

Telekomunikácie

Telekomunikácie

Ďalšia z činností firmy. Firma sa venuje krytom optických káblových spojok alebo aj technologickým modulom.

Výroba vytlačovaných gumových a plastových tesnení

Výroba vytlačovaných gumových a plastových tesnení

Sme výrobná spoločnosť ponúkajúca vytlačované tesnenia z GUMY, PVC a TPE. V našom sortimente nájdete rôzne rozmerové a veľkostné variácie profilov - ako základných geometrických tvarov, tak špeciálnych tvarových tesnení. Tesnenia, ktoré Vám nevieme ponúknuť prostredníctvom vlastnej výroby, sa pokúsi...

Kontakt

Adresa
Palisády 33, 811 06 Bratislava - Staré Mesto
E-mail
email
Telefón
02 / 324 106 13 0910/277 170

Kontaktný formulár