Ami - Ekon, s.r.o.

Sme spoločnosť podnikajúca v oblasti účtovníctva, veľkoobchodného i maloobchodného predaja a sprostredkovania služieb. Firma začala svoju činnosť v r. 1999. Našou hlavnou prioritou je profesionálny prístup a cieľom spokojný zákazník, ktorý prenechal všetku starosť o svoje dane a účtovníctvo nám. Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti účtovníctva v súlade s platnou účtovnou a daňovou legislatívou. Zabezpečujeme vedenie a spracovanie účtovnej evidencie pre podnikateľské subjekty v zmysle zákona o účtovníctve vrátane poradenstva a optimalizácie hospodárskeho výsledku. Daľšou oblasťou činnosti spoločnosti AMI - EKON, s.r.o. je maloobchod a veľkoobchod. Zameriavame sa hlavne na predaj a distribúciu ekologických čistiacich prostriedkov. Spolupracujeme s viacerými poprednými výrobcami nielen na Slovensku ale aj v zahraničí a preto Vám vieme v zaujímavých cenových reláciách zabezpečiť tovar, o ktorý máte záujem.


Odbory firmy

Zaujímavé produkty iných firiem

Zásobníky a dávkovače

Zásobníky a dávkovače

Spoločnosť Trend hygiena, s.r.o. Vám ponúka široké spektrum hygienických zásobníkov a dávkovačov. Pre ponuku navštívte naše webové stránky.

Hygienický papier

Hygienický papier

Spoločnosť Trend hygiena, s.r.o. Vám ponúka rôzne druhy hygienického papiera pre široké spektrum použitia. Pre ponuku navštívte naše webové stránky.

 Vône do kúpeľa, sáun a aromalamp

Vône do kúpeľa, sáun a aromalamp

Vodou riediteľné oleje sa uplatnia predovšetkým pri kúpeli a saunovaní. Vône sú vyrábané a spracované procesom, ktorý umožňuje ich bezproblémové rozpustenie vo vode či saune bez zanechávania typických olejových škvŕn.

 Éterické oleje

Éterické oleje

Všetky nami vyrábané silice (niekedy nazývané aj éterické oleje) sú vyrábané zo 100% prírodných surovín. Vysoká koncentrácia éterických zložiek v našich olejoch zaručuje ich vysokú kvalitu a účinnosť. Silice dodávame v 5ml a 10ml baleniach s možnosťou dodávky v blistri.

BIO / ECO prostriedky

BIO / ECO prostriedky

Spoločnosť Trend hygiena považuje ochranu životného prostredia medzi jednu zo svojich priorít. Spoločenská zodpovednosť voči prírode a jej ochrane nie je módnym výstrelkom ale povinnosťou dať do pozornosti dôležitosť ochrany životného prostredia. Zastavenie znečisťovania životného prostredia chemiká...

Čistiace prostriedky

Čistiace prostriedky

Spoločnosť Trend hygiena, s.r.o. Vám ponúka čistiace prostriedky určené pre rôzne povrchy, aplikácie a použitia. Pre ponuku navštívte naše webové stránky.

 Sviečky

Sviečky

Sv. ozdobná - kvet. vzor valec 80x150mm a iné.

Upratovacie pomôcky

Upratovacie pomôcky

Spoločnosť Trend hygiena, s.r.o. Vám ponúka široký sortiment upratovacích pomôcok. Pre ponuku navštívte naše webové stránky.

 Vonné oleje

Vonné oleje

Všetky nami vyrábané vonné oleje ponúkajú prírodne identickú arómu za výhodnú cenu. Vysoká koncentrácia vonných zložiek v našich olejoch zaručuje ich vysokú kvalitu a účinnosť. Vonné oleje dodávame v 10ml baleniach s možnosťou dodávky v blistri.

 Keramika

Keramika

Okrem olejov ponúkame aj výrobky z keramiky, najmä aromalampy. Rôzne farebné prevedenia a varianty tvarov Vám poskytujú variabilitu a možnosť zakúpiť aromalampu do akéhokoľvek priestoru.

Kontakt

Adresa
Kračiny 150/46, 039 01 Turčianske Teplice
E-mail
email
Web
www.ami-ekon.sk
Telefón
+421 911 100 566

Kontaktný formulár