BIO / ECO prostriedky

Odporúčame

Spoločnosť Trend hygiena považuje ochranu životného prostredia medzi jednu zo svojich priorít. Spoločenská zodpovednosť voči prírode a jej ochrane nie je módnym výstrelkom ale povinnosťou dať do pozornosti dôležitosť ochrany životného prostredia. Zastavenie znečisťovania životného prostredia chemikáliami prostredníctvom používania ekologických čistiacich prostriedkov. Trend hygiena v spolupráci s významnými vedcami vyvinula rad čistiacich prostriedkov s plnou odbúrateľnosťou. Skupina nových čistiacich prostriedkov Trend BIO je obzvlášť vhodná na priemyselné účely, ale aj do domácností. Je to povrchovo aktívny prostriedok, ktorý zneškodní po nanesení na povrch všetky druhy baktérií, plesní a vírusov. Obsahuje hydroxid draselný, účinkom ktorého sa zrýchli aktivita batérií a v priebehu 2-3 minút rozložia nečistoty (ako olej, tuk, ťažké kovy, iné nečistoty) a v priebehu štyroch hodín ich premenia na mastné kyseliny. Tenzidy, ktoré prípravok obsahuje, potom všetko v priebehu 24 hodín rozložia na viac ako 60% a v priebehu 20 dní rozložia na 98,6% na vodu, kyslík a oxid uhličitý, preto sa môže dostať do kanalizácie, vodných tokov, pôdy atď. Výrobky neobsahujú fosfáty, formaldehydy, tým pádom nepoškodzujú a nezaťažujú životné prostredie. Testy na rozklad látok vykonal Chemický a Biologický Inštitút Fresenius (London) a European Comission Enviroment. Výrobky dostali BIO osvedčenie od Ministerstva životného prostredia a vodohospodárstva Maďarskej republiky na základe jednotného systému kvality Európskej únie. Dôkazom toho je logo EU Ecolabel viditeľné na našich výrobkoch. Ohľadom otázok, týkajúcich sa našich čistiacich prostriedkov, sa na nás s dôverou môžete obrátiť.

Prejsť na web dodávateľa
  • Lokalita: Ohrady

Dalšie produkty dodávateľa

Zásobníky a dávkovače

Zásobníky a dávkovače

Spoločnosť Trend hygiena, s.r.o. Vám ponúka široké spektrum hygienických zásobníkov a dávkovačov. Pre ponuku navštívte naše webové stránky.

Hygienický papier

Hygienický papier

Spoločnosť Trend hygiena, s.r.o. Vám ponúka rôzne druhy hygienického papiera pre široké spektrum použitia. Pre ponuku navštívte naše webové stránky.

Upratovacie pomôcky

Upratovacie pomôcky

Spoločnosť Trend hygiena, s.r.o. Vám ponúka široký sortiment upratovacích pomôcok. Pre ponuku navštívte naše webové stránky.

Čistiace prostriedky

Čistiace prostriedky

Spoločnosť Trend hygiena, s.r.o. Vám ponúka čistiace prostriedky určené pre rôzne povrchy, aplikácie a použitia. Pre ponuku navštívte naše webové stránky.

Kontakt

Trend Hygiena, s.r.o.

Adresa
Višňová ulica 463/23, 930 12 Ohrady
E-mail
email
Web
http://www.trendhygiena.sk
Telefón
+421903255045

Tato firma je ověřena systémem ReferenceHodnocení.cz.

veľká mapa

Kontaktný formulár